آهن اسفنجی لوله ای صادراتی خام نی ریز + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف

آهن، فلزی که به دلیل ساختار و اهمیت زیاد خود در صنایع متعدد، کاربردی روزافزون داشته و همواره مقادیر زیادی از این کالا در حال خرید و فروش می باشد، روند تولید پیچیده ای دارد.

سنگ آهنی که از معادن مختلف موجود در کشور، استخراج می شود، به دلیل داشتن ناخالصی های زیاد، قابل استفاده نبوده و نیاز به ایجاد تغییرات گوناگون و خالص سازی به منظور قابل استفاده شدن، دارد.

یکی از روش هایی که به وسیله آن، سنگ آهن را خالص سازی نموده و عیار آن را بالا می برند، تولید آهن اسفنجی بوده که می توان با ذوب نمودن آن، ترکیبات متعددی از جمله فولاد، آلیاژ خالص و آهن لوله ای، تهیه نمود.

علت نامگذاری این ماده به آهن اسفنجی، ظاهر متخلل آن بوده که به دلیل حذف اکسیژن در فرایند احیای مستقیم سنگ آهن و عدم نیاز به هیچ گونه دمای بالا و فرایند ذوب، به دست خواهد آمد.

در این مسیر، مواد احیا کننده مختلفی از جمله زغال سنگ و گاز، به کار برده می شوند. انتخاب نوع این مواد، به شرایط کشورهای تولید کننده، بستگی داشته و بعضا مشاهده شده که از هر دونوع ماده نیز استفاده گردیده است.

درصورت استفاده از منابع گازی، متدهایی که به کار گرفته می شود، شامل روش های میدراکس، HYL و Prufer، می باشد. در بین این سه فرایند ذکر شده، استقبال بیشتری از دو روش اول وجود دارد زیرا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و دستیابی به محصول موردنظر، در زمان کوتاهی صورت می پذیرد.

در نهایت، می توان آهن اسفنجی را به شکل موجود ، به نقاط مختلف داخل و یا خارج از کشور ارسال نمود و یا آن را تبدیل به موادی همچون بریکت و آهن اسفنجی لوله ای صادراتی نمود.

آهن اسفنجی لوله ای صادراتی خام نی ریز + قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف

خرید و فروش آهن اسفنجی

خرید و فروش آهن اسفنجی به دلیل افزایش جمعیت مصرف کننده در کشورهای مختلف و تقاضای امکانات رفاهی از سوی مردم، مصرف فرآورده های آهنی در سراسر جهان، رشد عجیبی داشته است.

در این مسیر، آهن اسفنجی به دلیل مزیت هایی که نسبت به قراضه آهن دارد، خرید و فروش بیشتری داشته و همواره عرضه ی این کالا در برابر تمایل خریداران، اندک بوده است.

دولت های مختلف از جمله کشور عزیزمان، در زمینه تولید این محصول مهم با یکدیگر به رقابت پرداخته و هر کدام، درصدی از بازار جهانی را به خود اختصاص می دهند.

علت خرید و فروش بیشتر این محصول در مقایسه با قراضه های آن، متعدد بوده و شامل موارد زیر می گردد:

1)تولید آلاینده های محیطی کمتر

2) کاهش نیاز به منابع محیطی و انسانی

3)مقرون به صرفه بودن و سهولت در روند تولید

4)درجه خلوص بالا و عیار بیشتر آهن تولیدی

5)افزایش سرعت در روند تولیدات

برای خریدن این محصول، بهترین کار، کوتاه نمودن دست سودجویانی است که قصد کلاهبرداری از مردم را دارند، بنابراین توصیه ما به شما، خرید از روش هایی است که در ادامه ذکر خواهد شد.

یکی از راه های موجود، مراجعه حضوری و مشاهده ی کالای مد نظر خود از نزدیک می باشد، در این روش شما عینا کالای مربوطه را دیده و پس از پسندیدن، اقدام به خرید آن، خواهید نمود.

روش پیشنهادی کارشناسان ما، استفاده از مراکز معتبر آنلاینی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند، می باشد. بااین نحوه خرید، بدون صرف هیچگونه هزینه و انرژی، درکوتاهترین زمان ممکن، انواع مختلف محصولات را مشاهده و خرید خود را نهایی می نمایید، همچنین کالای خود را در محل مدنظرتان، تحویل خواهید گرفت.

آهن اسفنجی لوله ای عمده

آهن اسفنجی لوله ای عمده همان گونه که پیش تر ذکر شد، آهن اسفنجی لوله ای به دلیل سهولت در جابه جایی و حمل و نقل، خریداران زیادی را به خود، اختصاص داده است.

اکثر متقاضیان آهن اسفنجی لوله ای ، آن را به منظور به کارگیری در صنایع گسترده و وسیع خریداری می نمایند، بنابراین به صرفه تر است که این محصول را به صورت عمده خریداری نمایند.

مزیتی که خرید عمده نسبت به خریدهای جزئی دارد، این است که با این روش ، شما قادر خواهید بود حجم زیادی از آهن مورد نیاز خود را به صورت یکجا دریافت نموده و کار خود را سریع تر به پایان برسانید.

با خرید آهن اسفنجی عمده، علاوه بر دریافت تخفیف از فروشنده، تا مدتی از خرید مجدد این کالا فارغ بوده و مشمول افزایش هزینه های دائمی آن، نخواهید شد.

آهن اسفنجی ازنظر پایداری، نسبتا بی خطربوده و نیاز به نگه داری در محیطی عاری از رطوبت و عوامل اکسید کننده دارد. همچنین اگر به حالت خمیری دربیاید، ممکن است تحریک شده و دچار انفجار گردد.

کارخانه هایی که مصرف آهن اسفنجی زیادی دارند، معمولا در حاشیه شهرها احداث می گردند و فاصله ی زیادی تا محل تولید این کالای باارزش خواهند داشت و ممکن است دغدغه حمل و نقل این محصول را داشته باشند.

فرقی نمی کند که مسافت بین شما و تولید کننده به چه میزانی می باشد، زیرا آهن اسفنجی لوله ای، توسط ماشین های حمل بار و تحت بررسی و نظارت، به دست شما خواهد رسید.

خریداران محترم نیازی به داشتن هیچ گونه دغدغه ای در خصوص سالم ماندن آهن اسفنجی در گذر زمان ندارند، زیرا این ماده در محیط سربسته تا مدت زیادی، دوام آورده و بنابراین خرید عمده، آسیبی به کیفیت آن نخواهد زد.

آهن اسفنجی لوله ای خام

آهن اسفنجی لوله ای خام اگر بخواهیم دلیل اصلی تولید آهن اسفنجی لوله ای خام را بیان کنیم، باید گفت که این فرآورده توانایی تبدیل شدن به انواع فرآورده های مهم آهن را دارد.

مشاغلی که آهن اسفنجی خام در آن ها به کار می رود شامل : ریخته گری و تولید مشتقات آهن، فولاد سازی، تولید میلگرد، تولید مواد شیمیایی و همچنین کودهای شیمیایی، می شود.

با وجودی که، هنوز حدود 70درصد از تولیدات فولاد کشور، توسط روش های سنتی و استفاده از آهن های قراضه به دست خواهد آمد، روزانه شاهد افزایش استفاده از آهن اسفنجی در این حوزه، می باشیم.

آهن اسفنجی خام، به دلیل مزایای متعددی که داشته، درحال گسترش در صنایع مختلف بوده و تولید کننده های خام این ماده لازم است تا تلاش خود را دوچندان نموده و کالای بیشتری تولید نمایند.

با توضیحات بیان شده، بدون شک دلیل تلاش کشورهای مختلف در زمینه تولید هرچه بیشتر آهن اسفنجی خام را متوجه شده اید و می دانید که هر کشوری که بتواند در این زمینه خودکفا گردیده، علاوه بر رفع نیازهای دولت خود، باصادر نمودن این محصول، ارزآوری فراوانی نیز انجام می دهد.

شکل خام آهن اسفنجی لوله ای، هزینه بسیار مناسبی داشته و با نازلترین قیمت، در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و با خرید آن، قادر به تبدیل نمودن به کالاهای مختلف بوده و درآمد خوبی را برای خریداران، به ارمغان خواهد آورد.

پخش و عرضه آهن اسفنجی لوله ای

پخش و عرضه آهن اسفنجی لوله ای همان گونه که تولید آهن اسفنجی لوله ای مهم بوده و لازم است، تمامی تولید کنندگان در این امر همکاری لازم را انجام دهند، فرایند پخش و عرضه آن نیز بسیار قابل توجه می باشد.

مراکز بسیار زیادی در نقاط مختلف کشورمان وجود دارند که با تولید کننده اصلی در ارتباط بوده و کالای تولید شده را بدون هیچ گونه واسطه ای به دست مشتری های محترم، می رسانند.

همچنین این مراکز پخش، دارای سایت های فعالی بوده تا افرادی که نمی توانند به صورت حضوری به آنان مراجعه کنند، خرید خود را انجام داده و دغدغه ای از این بابت نداشته باشند.

نکته ای که لازم است به خریداران عزیز یادآوری شود، این است که همواره، آهن اسفنجی را از مراکز پخش مطمئن تهیه نمایند و هرگز فریب توزیع کنندگان سودجو را نخورند.

درصورتی که آهن اسفنجی را از مراکز نامعتبر تهیه نمایید، به دلیل نامرغوب بودن این محصول، نتیجه نهایی کارتان نیز رضایتمندانه نخواهد بود و تبعاتی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

لازمه ی یک خرید مطمئن، تکیه بر تجربه و دانش افرادی است که در زمینه پخش این محصول فعالیت نموده و تجربه های موفقی را نیز از خود به جا گذاشته اند.

آهن اسفنجی قیمت روز

آهن اسفنجی قیمت روز به دلایل متعددی قیمت آهن اسفنجی همواره متغیر بوده و نمی توان قیمت واحدی را برای آن در نظر گرفت، به همین خاطر نیز باید دائما نوسانات قیمت را چک نمود.

طبیعتا ماده ای که کاربردهای متنوعی دارد و تمام جهان به آن نیازمند می باشد، تغییرات قیمتی متعددی را نیز تجربه خواهد کرد.در این میان اگر کالا به دست واسطه گران برسد، هزینه نهایی که خریدار محترم می پردازد، چند برابر، خواهد شد.

برای درک بهتر این موضوع، تصور کنید که آهن اسفنجی تولیدی در ایران قرار است به یک کشور دوردست، صادر گردد، بنابراین علل متعددی در این فرایند نقش داشته و قیمت نهایی آهن اسفنجی را در آن کشور تحت الشعاع قرار می دهند.

علل اصلی نوسانات قیمت این محصول شامل موارد زیر می گردد:

. خلوص سنگ آهن مورد استفاده

. شرکت تولید کننده آهن اسفنجی

. نوع ماده احیا کننده

. تغییرات ارز

. هزینه حمل و نقل کالا تا مقصد

. پوشش و بسته بندی آهن اسفنجی تولید شده

همانگونه که مشاهده می شود، تغییر در هر پارامتر، تاثیرات بسزایی را در کیفیت و قیمت نهایی محصول، ایجاد خواهد نمود.برای اطلاع از تغییرات قیمت روزانه این محصول، با یک تماس ساده و یا سرچ در اینترنت، می توانید به هدف خود برسید.

هزینه ای که برای آهن اسفنجی پرداخت خواهید نمود، بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه پرداختی برای همان حجم آهن قراضه می باشد زیرا در نهایت، فراورده تولید شده از آهن اسفنجی، عیار بسیار بالاتری داشته و طرفداران بیشتری دارد.

آخرین قیمت های کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی

آخرین قیمت های کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی درابتدا لازم است تا مفهوم گندله و کنسانتره آهن را برای دوستان عزیز شرح دهیم و سپس درباره ی قیمت آن ها با یکدیگر، سخن بگوییم.

همان گونه که می دانید، سنگ آهن در نهایت به محصولی پرکاربرد همچون فولاد، تبدیل خواهد شد. در این مسیر ابتدا به کنسانتره آهن و بعد از آن با تبدیل به گندله، آماده تولید فولاد خواهد شد.

یکی از مزیت های بی نظیر محصولات ذکر شده، قیمت پایینی است که خریدار پرداخت می کند و در عوض خروجی و بازدهی زیادی را برای وی خواهد شد.

قیمت این کالاها ثابت نبوده اما چیزی که هر انسانی به آن واقف است، این است که ارزش خرید این محصولات، با توجه به کاربرد هایشان، بسیار بالا می باشد.

مشاوران آنلاین ما، همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه های مختلف، از جمله آگاهی یافتن درباره قیمت این محصولات می باشند و از این طریق، می توانید از جدیدترین نوسانات روز بازار آهن اسفنجی و سایر فراورده های آن، باخبر شوید.

تعدد تولیدکنندگان داخلی و خارجی که در این زمینه فعالیت می نمایند، باعث افت ناچیز قیمت این کالا باوجود تقاضای بسیار زیاد آن گردیده است، همچنین به دلیل فضای رقابتی ایجاد شده، هرتولیدکننده در تلاش برای ارائه بهترین محصولات، می باشد.

خریدار بریکت آهن اسفنجی

خریدار بریکت آهن اسفنجی اگر تاکنون واژه بریکت را نشنیده اید، باید به شما بگوییم که این ماده، همان آهن اسفنجی بوده اما در ابعاد بزرگتری تولید می گردد و انواع مختلفی از جمله :بریکت گرم و سرد و نرمه ، دارد.

بریکت، که نام دیگر آن خسته یا خوش سوز بوده، علاوه بر تولید از آهن اسفنجی، توسط فشرده سازی قطعات نسوز، آلیاژهای ناکارآمد و قطعات ریز و درشت فلزی، به دست خواهد آمد.

شاید از خود بپرسید، دلیل تبدیل آهن اسفنجی به بریکت چیست؟ در پاسخ شما دوستان، موارد زیر را ذکر می نماییم:

. حمل و نقل بسیار آسان تر بریکت ها

. عدم تخلخل بریکت های تولیدی و اشغال نمودن وزن بالا در واحد حجم

. کاهش خطر اشتعال زایی درمقایسه با آهن اسفنجی

. پایداری و ماندگاری بیشتر در مقایسه با آهن اسفنجی که در کوره ها تمایل به خرد شدن دارد.

حال که این ویژگی هارا بیان نمودیم، باید گفت که بریکت ها نیز متقاضیان متعددی دارند و تولید آن ها دائما در حال افزایش بوده تا بتوان، دغدغه های خریداران را برطرف نمود.

نحوه تهیه این محصول نیز همانند آهن اسفنجی بوده، درواقع، تمام مراکزی که آهن اسفنجی را عرضه می نمایند، بریکت های مرغوب و باکیفیتی را نیز روانه بازار خواهند نمود.بیش ترین کاربرد این ماده در تولید فولاد بوده و این صنعت، حجم بسیار زیادی از بریکت را به صورت عمده خریداری می نماید.

بریکت و آهن اسفنجی لوله ای صادراتی ایران، به دلیل ابعاد بزرگتری که نسبت به آهن اسفنجی ساده دارند، حمل و نقل آسان تری داشته و به همین دلیل نیز طرفداران زیادی را به خود جذب نموده اند.

لازم به ذکر است که ایران در تولید آهن اسفنجی لوله ای، بریکت و سایر مشتقات این محصول، جایگاه دوم را در جهان داشته و در این مسیر، رشد چشمگیری داشته است.

آهن اسفنجی لوله ای صادراتی و بریکت های تولیدی ایران، در میان سایر محصولات مشابه خارجی، کیفیتی مثال زدنی داشته و همین امر موجب کاربرد فراوان و خرید زیاد این کالا، گشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.