استفاده از کناف سقف آشپزخانه در دندان پزشکی

این آشپزخانه صورتی با استفاده از سیاه و سفید در جزیره آشپزخانه متعادل می شود و با رنگ های گرم کننده بوفه چوبی تکمیل می شود و فضایی رنگارنگ و معاصر را ایجاد می کند.

ظاهری مجلل ایجاد کنید
آشپزخانه سفید زیبا با لوستر شیشه‌ای، کف‌پوش مرمری، کابینت‌های سفید و جزیره آشپزخانه، چهارپایه لاله‌ای با روکش کم

بسیاری از آشپزخانه‌ها با طرح‌های نورپردازی ساده مانند نورافکن‌ها تعریف می‌شوند، با این حال، وارد کردن عنصر لوکس از طریق ایده‌های نورپردازی سقف آشپزخانه شما نه تنها می‌تواند کناف سقف آشپزخانه شما را بالا ببرد، بلکه باعث می‌شود آشپزخانه شما زیبا و همچنین کاربردی باشد.

در این آشپزخانه مدرن سفید، لوستر شیشه ای واقعاً در مرکز توجه قرار می گیرد. با لوسترهایی که اغلب در راهروها، اتاق خواب ها و اتاق نشیمن استفاده می شود، این طرح های مجلل می توانند به طور شگفت انگیزی به عنوان یک مرکز در آشپزخانه عمل کنند.

چه انتخاب کنید که یک لوستر شیشه ای درخشان را بالای جزیره آشپزخانه آویزان کنید، یا یک آویز برای بالای میز ناهارخوری، ادغام یک طرح نورپردازی عالی در فضای شما برای ایده های سقف آشپزخانه می تواند حس زیبایی از تجمل را به شما اضافه کند.

12. آن را با رنگ سفید روشن و روشن نگه دارید
آشپزخانه بزرگ با سقف چوبی سفید، آویز فلزی و شیشه ای نارنجی، جزیره آشپزخانه بزرگ با نشیمن، فرش روی زمین بین جزیره و اجاق گاز، دیوارهای سفید رنگ، کابینت خاکستری

کناف

مطمئناً، نمی‌توانید با نور روشن و سفید سقف آشپزخانه، با سقف‌های سفید که قادر به بازتاب نور زیاد هستند و ظاهری جاودانه و زیبا داشته باشید، اشتباه کنید.

برای داشتن بافت، عمق و ویژگی بیشتر، چرا تابلوهای چوبی سفید رنگ شده را نصب نکنید، یا چوب های موجود و تیره تر آشپزخانه خود را با یک لایه رنگ سفید تازه کنید.

در این آشپزخانه سفید بزرگ توسط Creative Tonic Design، سقف‌ها و دیوارهای چوبی با تیرهای بلند به رنگ سفید با طراوت رنگ آمیزی شده‌اند که باعث می‌شود اتاق بزرگ بازتر و جادارتر به نظر برسد، با نور آویز نارنجی و فانوس، کنتراست رنگی ایجاد می‌کند.

توبی لوئیس می‌گوید: «انتخاب رنگ سفید مناسب می‌تواند برای تأثیرگذاری یک اتاق بسیار مهم باشد. استفاده از رنگ سفید مناسب می تواند کل اتاق شما را متحول کند و توهم فضای یا نور بیشتر را ایجاد کند، اما گزینه های به ظاهر بی پایان می توانند بسیار زیاد باشند. ساده‌ترین نقطه برای شروع انتخاب رنگ سفید، شناسایی رنگ‌هایی است که بیشتر شما را فرا می‌خوانند و رنگ‌های سفید مایل به زرد را با کمی از این رنگ‌ها انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.