استفاده از گلدان پلاستیکی دیواری به عنوان باکس لباس زیر ملکه الیزابت

ارزان. قالب گیری تزریقی یک فرآیند تولیدی است که به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند ارزان انجام شود و هزینه ظروف پلاستیکی را بسیار کمتر از سایر مواد نگه می دارد.

به راحتی می توان سوراخ های زهکشی اضافی را اضافه کرد. اگر یک گلدان پلاستیکی دیواری خریداری می‌کنید که سوراخ‌های زهکشی در پایین آن وجود ندارد، اگر به مته دسترسی دارید، به راحتی می‌توانید آن‌ها را اضافه کنید.

اگر با بیماری‌های قارچی مشکل دارید یا می‌خواهید قبل از استفاده از آن در گیاه جدید مختلف از تمیز کردن گلدان خود مطمئن شوید، پلاستیک به راحتی استریل می‌شود.

بسیاری از ظروف پلاستیکی از مواد بازیافتی ساخته شده اند که به کاهش “ردپای” محیطی شما کمک می کند.

معایب گلدان های پلاستیکی
پلاستیک می تواند به مرور زمان شکننده شده و ترک بخورد، به خصوص اگر گلدان ها در معرض دمای سرد قرار گیرند (اگر در بیرون باشند مشکل تر است، به خصوص اگر آنها را در فضای باز بگذارید تا زمستان گذرانی کنند). همچنین اگر میزان قابل توجهی در معرض اشعه ماوراء بنفش قرار بگیرند، می توانند شکننده شوند.

گلدان

آبیاری بیش از حد گیاهان آسان تر است. با افزایش حفظ رطوبت، ایجاد شرایط خاکی خیس که می تواند به گیاهان شما آسیب برساند آسان تر است. در اینجا با نحوه تعمیر گیاه بیش از حد آبیاری شده آشنا شوید.

بیشتر مستعد واژگونی است. ظروف سبک وزن اگر مرتباً آنها را جابه‌جا می‌کنید می‌توانند مفید باشند، اما سبک بودن ظروف پلاستیکی همچنین به این معنی است که آنها بیشتر مستعد واژگون شدن هستند، حتی زمانی که با خاک گلدان پر شوند. این می تواند مشکل ساز باشد اگر گیاهان شما در منطقه ای قرار داشته باشند که ممکن است توسط کودکان یا حیوانات خانگی مورد اصابت قرار بگیرند یا در شرایط وزش باد در خارج از خانه.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.