استفاده لوله پلی اتیلن باران پل اراک در ساخت کشتی سانچی

لوله پلی اتیلن باران پل اراک در قطرهای 4 تا 36 اینچ در طول 13 فوت موجود است. این لوله در گریدهای مختلفی ساخته می شود که قوی ترین آنها برای فشارهای داخلی تا 200 psi در نظر گرفته شده است.

اتصال به اندازه خود لوله در برابر خوردگی مقاوم است و به اندازه کافی منعطف است تا در لوله گذاری در اطراف منحنی ها تا 12 درجه انحراف ایجاد کند.

لوله های آزبست سیمان
همچنین بخوانید: IS 516:1959 مهمترین نکته (روش آزمایش برای مقاومت بتن)

#19. لوله های ظروف سنگی
اینها در صنایع سرامیک با سوزاندن خاک نرم در دماهای بالا تولید می شوند. از اینها برای حمل زهکشی در زیر زمین استفاده می شود.

برای نصب لوله سنگی به کارگران ماهر نیاز است.

لوله های سنگی
#20. لوله های بتنی
این لوله ها برای دفع آب زهکشی سنگین از لوله های بتنی با قطر زیاد استفاده می شود. لوله های با قطر کمتر برای جریان های کوچک استفاده می شود. اینها فقط از بتن ساخته شده اند. هیچ تقویتی ارائه نمی شود این لوله ها از پیش ساخته شده اند.

 

لوله های لوله کشی اصلی. پنج ماده لوله لوله کشی وجود دارد که – یا در مورد فولاد گالوانیزه – رایج هستند: مس، فولاد گالوانیزه، پلی وینیل کلرید (PVC)، پلی وینیل کلرید کلر (CPVC) و پلی اتیلن متقاطع (PEX).

لوله های پی وی سی بهتر از بسیاری از انواع لوله های دیگر از آب شما در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کنند و دارای پوشش داخلی صافی هستند که از تجمع رسوب محافظت می کند و آنها را در برابر گرفتگی مقاوم تر می کند.

مگر اینکه لوله های پی وی سی در معرض آسیب قرار نگیرند، مادام العمر دوام خواهند داشت. لوله پی وی سی همچنین می تواند فشار بالای آب را تحمل کند، به همین دلیل ممکن است به عنوان خط اصلی تامین آب خانه شما عمل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.