با استفاده از لامپ ال ای دی حبابی 9 واتی خود را ماساژ درمانی کنید

لامپ ال ای دی حبابی 9 وات ، برای روشنایی خانه بهتر است. وقتی وارد حوزه لامپ ال ای دی در روشنایی خانه می شویم و بیشتر، در چراغ های led برای خانه بی نهایت محصول و چراغ در اندازه ها، قیمت ها، گران تر و ارزان تر، کارآمدتر و کمتر یا هزار برند پیدا می کنیم. .

بنابراین این مقاله قصد دارد ویژگی های ضروری را برای اینکه بتوانیم LED های مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کنیم، معرفی کنیم.

روشنایی LED
اگر به روشنایی LED برای خانه بپردازیم، آنها دیودهای ساطع کننده نور هستند، منابع نوری کوچکی که قرار است با حرکت الکترودها از طریق ماده ای که قرار است نیمه هادی باشد، روشن شوند. در این اینفوگرافیک بازده نوری عالی را در مقایسه با لامپ های کم مصرف یا اکو هالوژن می بینیم.

لامپ کم مصرف 13000 ساعت و لامپ اکو هالوژن 2000 ساعت دوام دارد.

ویژگی های LED
سه ویژگی اصلی وجود دارد که کیفیت محصول لامپ های LED را برای خانه تعیین می کند، زیرا آنها عمدتاً بر اساس یک عنصر الکترونیکی یعنی تراشه هستند:

کیفیت تراشه تولید کننده باید اقدامات موثر و کارآمد زیادی را برای ساخت LED انجام دهد. این یک فناوری بسیار ظریف است که به فضاهای بدون آلودگی، فناوری بالا و غیره نیاز دارد.

مدیریت حرارت بدترین دشمن تراشه گرما است، با توجه به اینکه خود تراشه گرما را نیز تامین می کند، این کیفیتی است که سازندگان هنگام ساخت لامپ های LED برای خانه باید به آن توجه کنند.

توزیع نور قبل از هر کاری توزیع نور و شدت آن بسیار مهم است. باید در نظر داشت که تراشه led نور شدید و مستقیم را فراهم می کند.
با این نوع روشنایی تقریباً 80 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی داریم در حالی که در لامپ های کم مصرف 10 درصد کمتر است، یعنی در لامپ های اکو هالوژن 70 درصد و 30 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.