با ام دی اف کابینت آشپزخانه جعبه های کمک های اولیه بسازید

در دنیای مبلمان مدولار بیشترین استفاده از تخته ام دی اف کابینت آشپزخانه ( تخته فیبر با چگالی متوسط ​​) و تخته خرده چوب می باشد. اگر کاربردهای مشابهی داشته باشند، بسیاری هستند که یکی را بر دیگری ترجیح می دهند، بدون اینکه لزوماً بهترین را برای هدفی که می خواهند به دست آورند، انتخاب می کنند.

در این وبلاگ ما روند ساخت هر یک از آنها، مزایا، معایب و ارائه را توضیح می دهیم تا بتوانید بر اساس کاری که باید انجام دهید، تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهترین است.

تخته خرده چوب آگلومره

تخته خرده چوب آگلومره شده.
فرآیند: همانطور که شماره آن می گوید، این فرآیند با یک فرآیند آسیاب کردن بارها و بارها برای تولید ذرات بسیار کوچک مانند تراشه آغاز می شود.

ام دی اف

هنگامی که چوب خرد شده به اندازه دلخواه رسید، فرآیند پرس را با رزین مخصوص انجام می‌دهد که باعث چسبندگی آن می‌شود و تمام ذرات را به خوبی به هم می‌چسباند. با عبور ذرات از دستگاه پرس، یک ورق کاغذ بزرگ و غول پیکر تشکیل می شود، همان کاغذی که از اره ای عبور می کند که بسته به کارخانه ورق ها را به اندازه استاندارد برش می دهد.

مزایا: این تخته از نظر ساختاری قوی و مقاوم است. ملامینه یا تراشه چوب را می توان چسباند تا ظاهر و طراحی جذابی به آن ببخشد. ذرات را می توان با یک پوشش مقاوم در برابر رطوبت چسباند که باعث می شود تخته تقریباً به طور کامل در برابر رطوبت مقاوم باشد.

معایب: تخته ای است که با لاک زدن آن جلوه جذابی از خود به جای نمی گذارد. با وجود اینکه تخته ای محکم و مقاوم است، اما استفاده از آن برای چیز دیگری غیر از سازه مبلمان توصیه نمی شود.

ارائه ها:
نئوپان مقاوم در برابر رطوبت:
خام
با ملامینه یا تراشه چوب.
نئوپان بدون مقاومت در برابر رطوبت.
خام
با ملامینه یا تراشه چوب.
تخته خرده چوب با چگالی متوسط ​​mdf
تخته ذرات با چگالی رسانه ای ام دی اف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.