با چسب چوب شمال دندان های شکسته خود را درست کنید

چسب چوب شمال یک انتخاب کاملا طبیعی برای تعمیر مبلمان چوبی است. چسب پوست به دو صورت کلاژن حیوانی پخته شده است: کریستال های مایع و جامد که در حمام آب داغ ذوب می شوند و با برس اعمال می شوند.

چسب پوست در دمای اتاق از مواد افزودنی کریستال اوره برای سیال نگه داشتن آن و زمان بیشتری برای کار استفاده می کند. در مقابل، چسب حرارتی با سرد شدن، که بلافاصله پس از استفاده است، بهبود می یابد.

امروزه، کارگران نجاری، هر دو شکل چسب پوست را عمدتاً به دلیل آزادی عمل (یعنی برگشت پذیری) که هنگام خشک شدن ارائه می دهد و خاصیت روان کنندگی طبیعی آن انتخاب می کنند. اتصالات بادوام و در عین حال انعطاف پذیر ایجاد می کند، به همین دلیل است که بسیاری از عتیقه ها هنوز با چسب پوست تعمیر می شوند.

چسب چوب

چسب کیفیت اشیای عتیقه را حفظ می کند و هنر سنتی را ارج می نهد و آن را به بهترین چسب چوب برای مبلمان دوره های گذشته تبدیل می کند.

در شکل مایع، چسب مخفی زمان بیشتری را برای جا دادن کامل دو تکه چوب فراهم می کند. هنگامی که به طور کامل سفت و خشک می شود، یک انتخاب عالی برای ساخت مبلمان و سایر اتصالات محکم و بادوام است. هر دو نوع چسب پوست اغلب در ساخت گیتار و سازهای زهی استفاده می شود.

اپوکسی بهترین چسب چوب برای پرکردن شکاف ها و ترک هاست.
برخلاف بافت مایع سایر چسب های چوب، اپوکسی ها به قوام بتونه مانند ضخیم می شوند. این چسب چوب یک فرمول دو قسمتی است که از یک رزین و یک سخت کننده تشکیل شده است که درست در زمان استفاده با هم تعامل دارند.

پس از پخت، دوام و ضد آب بودن اپوکسی آن را مورد علاقه متخصصان نجاری قرار داده است. به عنوان مثال، اپوکسی ها اغلب چسب های چوبی برای اتصال چوب در قایق ها و کشتی های بادبانی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.