تحقیقات بررسی شده نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی؟

تحقیقات بررسی شده نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خانگی معمولی موجود در هوا می تواند باعث تغییر در عملکرد شناختی/توجه/توانایی یادگیری، خلق و خو/احساسات، رفتار و موارد دیگر شود.
(Molhave، Otto، Lorig، و غیره) مانند صنعت فرش، موکت طرح پارکت پالاز برخی از شرکت ها در حال توسعه محصولات پاک کننده ایمن تر هستند. پاک کننده های کمتر سمی و بدون عطر زیادی وجود دارد.
با کسانی که ادعا می کنند “طبیعی” یا “ایمن برای محیط زیست” هستند، احتیاط کنید.
برای مثال، پاک‌کننده‌های حاوی مرکبات می‌توانند ادعا کنند که «طبیعی» هستند، با این حال، d’limonene، یک حساس‌کننده شناخته شده، ماده فعال آن است.
وزارت بهداشت ایالات متحده گزارش می دهد که موکت طرح قالی دی لیمونن می تواند سمی تر از تولوئن باشد. یک سایت مفید برای به دست آوردن اطلاعات شیمیایی است.
موکت
برنامه EcoLogo کانادا که توسط Underwriters Laboratories، Envirodesic و Green Seal اجرا می شود، برنامه های ارزیابی شخص ثالثی هستند که به شناسایی مواد پاک کننده سمی کمتر کمک می کنند.

برگه‌های اطلاعات صنعت اشاره می‌کنند که موکت آشپزخانه سه بعدی ضد میکروبی‌ها تنها در صورتی کار می‌کنند که فرش‌ها تمیز باشند در غیاب رطوبت، کپک نمی‌تواند رشد کند.

ریزش ها باید ظرف 24 ساعت تمیز و خشک شوند تا از رشد کپک جلوگیری شود. پایین نگه داشتن رطوبت نسبی در مناطق فرش شده بسیار مهم است و نقطه شبنم/تراکم باید کنترل شود.

خشک نگه داشتن فرش نسبت به سطوح سخت سخت تر است سالن های فرش شده برخی از مدارس را تصور کنید.

ساعت 9 صبح، بعد از تعطیلات، و دوباره بعد از ناهار، موکت طرح سنگ فرش پنج روز در هفته توسط چکمه های کودکان خیس می شوند.

نشتی ساختمان یکی دیگر از مشکلات رایج در بسیاری از مدارس است. همچنین، خشک نگه داشتن و بدون کپک زدن فرش‌هایی که روی کف‌های بتنی زیرزمین گذاشته می‌شوند، بسیار دشوار است.

برخی از مناطق مدرسه سیاستی در برابر استفاده از موکت در کلاس های زیرزمین دارند این صنعت استفاده از شوینده‌های خشک یا بخار را توصیه می‌کند و عاقلانه از شعار «فرش‌ها: تمیز و خشک» استفاده می‌کند.

 • منابع:
  1. Carpets in Schools
 • تبلیغات: 
  1. استفاده از عروسک در میدان مسابقه دوندگی
  2. تنها مسگر زن شناخته شده که ظروف مسی می سازد
  3. ماهی آکواریومی پیدا شده است که ۱۰۰ سال سن دارد!
  4. با استفاده از این محصولات هرگز بیمار نمی شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.