تشک مسافرتی دو نفره را می توانید به عنوان بارانی بپوشید

اگر وسیله نقلیه شما فاصله کمی داشته باشد، نمایه 13 اینچی ممکن است تا حدودی محدود کننده باشد. توصیه می کنیم قبل از انتخاب این تشک مسافرتی دو نفره ، فضای خواب خود را اندازه گیری کنید.

همچنین ظرفیت وزن فریم تخت RV خود را بررسی کنید، زیرا این تشک می تواند تا 145 پوند وزن داشته باشد.

ORB حمل و نقل زمینی رایگان را به مشتریان در ایالات متحده ارائه می دهد. هر سفارش Performance Hybrid شامل یک دوره آزمایشی خواب است که به مدت 100 شب اجرا می شود و کسانی که تشک را انتخاب می کنند نیز ضمانت 10 ساله در برابر نقص های ساختاری دریافت می کنند.

این تخت مسافرتی بادی کودک نوپا از دو قسمت تشکیل شده است. تشک داخلی قابل جدا شدن دارای روکش نرمی است و برای خواب راحت است.

توانایی برداشتن آن، مرتب کردن تخت را بسیار آسان می کند. دارای دو جیب کناری دستی است که می توان از آن برای قرار دادن بطری نوشیدنی یا میان وعده استفاده کرد. همچنین می توانید قسمت داخلی را جدا کنید و عملکرد بیرونی را به عنوان یک منطقه بازی داشته باشید.

همراه با پمپ باد برقی، آداپتور خانه و ماشین و کیف حمل می باشد. با باد کردن در کمتر از 5 دقیقه، تخت مسافرتی بادی مناسب برای کودک نوپا است.

قیمت و در دسترس بودن این تخت ماشین مسابقه ای بادی را در آمازون بررسی کنید >>

تختخواب من Regalo
تخت نوزاد Regalo یک تخت نوزاد قابل حمل عالی است و قطعا گزینه خوبی برای خانواده های مسافرتی است زیرا تنها 7 پوند وزن دارد و به راحتی تا می شود.

تخت مسافرتی قابل حمل کودک Regalo My Cot با طول 48 اینچ می تواند کودکان 2 تا 5 ساله را در خود جای دهد.

حداکثر وزن حداکثر 75 پوند است، بنابراین کودک شما می تواند برای چند سال خوب از تخت بچه Regalo استفاده کند.

مزیت تخت مسافرتی کودک نوپا نسبت به تخت کودک بادی این است که تا کردن آن بسیار آسان است و تخت مسافرتی Regalo نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این تخت خواب تاشو برای کودکان در عرض چند ثانیه تنظیم می شود تا بتوانید به راحتی آن را در طول روز ذخیره کنید و فضایی برای قدم زدن و بازی داشته باشید.

این تخت خواب کودک تاشو Regalo در سه رنگ موجود است: صورتی، آبی یا خاکستری خنثی. یک چیز خوب در مورد این تخت خواب کودک نوپا این است که می تواند به عنوان یک تخت ساحلی یا یک فضای نشستن کمی مرتفع برای رویدادهای ورزشی نیز عمل کند.

به دلیل طراحی، تخت تخت کودک نوپا کمی در وسط فرو رفته است، که باعث می شود بچه ها به راحتی بیرون نریزند. اما اگر کودک شما هنگام خواب زیاد حرکت می کند، یک تخت نوزاد قابل حمل ممکن است بهترین انتخاب نباشد زیرا هیچ نرده محافظ جانبی ندارد.

تخت مسافرتی Regalo بسیار پایین است. برای بچه های کمی بزرگتر یا کمتر فعال، تخت نوزاد قابل حمل Regalo یک انتخاب عالی و بسیار راحت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.