جعبه مقوایی بسته بندی که در آن مواد منفجره جاساز شده بود

برای بسیاری از ما، طعم ها و بوهای خاصی وجود دارد که فوراً ما را به دوران کودکی خود بازمی گرداند و برای بسیاری از ما، بوی پرتقال، شراب و دارچین یک محرک فوری بازگشت کریسمس در دوران کودکی است.

به این ترتیب، یکی از ایده‌های بسیار محبوب جعبه مقوایی بسته بندی که می‌توانید به سراغ آن بروید، یک سبد هدیه سنتی است که حاوی یک بطری شراب قرمز، ادویه‌هایی برای تهیه شراب دم کرده، پرتقال، دسرهای مبتنی بر دارچین، و مجموعه‌ای از غذاهای با مضمون کریسمس است. که در منطقه شما محبوب هستند.

البته این موضوع فقط به آنچه در سبد هدیه می‌گذارید نیست، بلکه نحوه چیدمان سبد هدیه نیز ظاهر کلی سبد هدیه شخصی‌شده شما را تعیین می‌کند.

اگر می خواهید یک سبد هدیه کریسمس منحصر به فرد و سفارشی برای شخصی خاص بسازید، از یک ظرف حصیری استفاده کنید.

دلیل ایده آل بودن آن برای این زمان از سال این است که بافت بافته شده باعث می شود به راحتی به تزئیناتی مانند مخروط کاج یا حتی شاخه های کوچک همیشه سبز اضافه شود تا خلق و خوی ایجاد شود.

همچنین می‌توانید با استفاده از رنگ قرمز رنگ اضافی به کل سبد اضافه کنید (با سبز بسیار خوب می‌آید)، و می‌توانید با افزودن پاپیون، روبان و شاید حتی یک حلقه گل کوچک این کار را انجام دهید.

جعبه

نکته جالب در مورد این سبد هدیه این است که بسیار همه کاره است و می توانید آن را به تقریباً هر کسی بدهید، به جز کودکانی که منتظر اسباب بازی هستند (و مجاز به نوشیدن شراب نیستند).

سبدهای هدیه برای زنان لوازم آرایشی خانگی

زنان دوست دارند از ظاهر خود مراقبت کنند و از آنجایی که همه تا حد امکان از محصولات فرآوری شده و مواد شیمیایی مصنوعی اجتناب می کنند، تقاضا برای محصولات آرایشی خانگی هرگز بالاتر نبوده است.

اگر این را می دانید، فهمیدن اینکه چه چیزی باید به زنان زندگی خود هدیه دهید، بسیار آسان است، اگرچه مشکل ترین بخش احتمالاً ساختن لوازم آرایشی خانگی واقعی است.

سبدهای کادویی معمولی برای خانم‌ها که مضمون آن‌ها لوازم آرایشی خانگی است، معمولاً حاوی نمک حمام (یا حمام حباب‌دار)، روغن‌های ضروری، اسکراب‌های بدن، صابون‌ها، لوسیون‌ها، ماسک‌های صورت و بالم لب هستند.

شما می توانید سبد هدیه خود را بر اساس هر یک از این محصولات قرار دهید. تنها چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر آنها حاوی غذاهای رایج شناخته شده باشند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.