حوله روبدوشامبری که هرگز پاره نمی شود

حوله روبدوشامبر گونه ای از حوله آشپزخانه است و معمولاً با استفاده از کتان یا پنبه ساخته می شود. اینها در ابتدا برای مراسم چای در قرن هجدهم در نظر گرفته شده بودند، اما در حال حاضر به طور گسترده در سراسر جهان برای پوشاندن محصولات پخته شده گرم و غیره استفاده می شوند.

حوله ساحل
حوله ساحلی نوعی حوله است که به طور ویژه برای استفاده در روز و در زیر نور مستقیم خورشید طراحی و تولید می شود. آنها معمولاً بسیار نازک هستند و برای قرار دادن روی ماسه یا بتن در کنار استخر استفاده می شوند. آنها همیشه از نظر ظاهری بسیار رنگارنگ هستند و برای استفاده مجدد در طول روز بسیار سریع در زیر نور خورشید خشک می شوند.

حوله باشگاه
حوله های بدنسازی به طور ویژه برای استفاده در باشگاه در حین تمرین طراحی شده اند تا عرق را از ابرو و بدن پاک کنند. همچنین ممکن است شنیده باشید که از این حوله ها به عنوان حوله عرق گیر یا حوله تمرینی یاد می شود. آنها می توانند به خنک نگه داشتن شما کمک کنند در حالی که عرق چشمان شما را در طول ورزش شدید حفظ می کنند.

حوله تن پوش

حوله پا
حوله پا کوچک و مستطیلی شکل است و معمولاً برای خشک کردن پاها پس از بیرون آمدن از وان استفاده می شود. این یک نوع حوله است که دو طرف مجزا دارد. یکی نرم و صاف است و دیگری که به طور ویژه برای گرفتن کف برای جلوگیری از لغزش غیر ضروری طراحی شده است. حوله های پا اغلب به عنوان تشک حمام نیز شناخته می شوند.

حوله حیوان خانگی
به جای اینکه گربه یا سگ خود را بعد از حمام کردن، خشک کنید، با استفاده از یکی از حوله های خود، می توانید به جای آن از حوله حیوان خانگی استفاده کنید. اینها برای زمانی ایده آل هستند که نمی خواهید بوی بدی از بدن آنها روی حوله های شخصی خود دریافت کنید و اغلب شما برای راحتی بیشتر، میکروفیبرهای مصنوعی را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.