دختری با فروش پالتو زنانه در شیراز به درآمد میلیاردی رسید

شما باید با انتخاب یک پالتو زنانه در شیراز بسیار مسئولانه رفتار کنید، زیرا این لباس یکی دو فصل برای شما ماندگار خواهد بود. مانتوها و بارانی ها نه تنها ما را گرم می کنند، بلکه به ما این امکان را می دهند که در فصل سرما شیک، شیک و زیبا به نظر برسیم. با این حال، تنوع زیاد می تواند گیج کننده باشد.

برای درک بهتر انواع مانتوها، Ideas in 5 دقیقه راهنمای این لباس ها و پالتو های بارانی را ایجاد کرد.

کلاه لبه دار
راهنمایی در مورد اینکه چه نوع پالتو و بارانی وجود دارد
شنل معمولا بدون آستین است، اما بیشتر شبح زنگی شکل است. چنین پالتو هایی زیبا به نظر می رسند و می توان آنها را در مهمانی ها، عروسی ها یا هر مراسم خاص با ترکیب آن با لباس، کفش پاشنه دار یا چکمه و همچنین در زندگی روزمره پوشید.

آنوراک
راهنمایی در مورد اینکه چه نوع پالتو و بارانی وجود دارد
انوراک لباسی است تا ران که شبیه پیراهن کش است. این ژاکت از مواد ضد آب ساخته شده و از باد محافظت می کند. دارای زیپ کوتاه در جلو و دارای کاپوت است. انوراک را می توان بالشتک کرد و به عنوان لباس زمستانی استفاده کرد.

پالتو

ترنچ کت
راهنمایی در مورد اینکه چه نوع پالتو و بارانی وجود دارد
ترنچ پالتو نوعی کت است که از پارچه ضد آب تهیه می شود. این لباس که در ابتدا برای افسران ارتش بریتانیا طراحی شده بود، اکنون به یک لباس کلاسیک بهار و پاییز تبدیل شده است. طول آن از وسط ران شروع شده و به وسط ساق پا ختم می شود. معمولاً دو دکمه و یک کمربند دارد.

پالتو پیله ای
راهنمایی در مورد اینکه چه نوع پالتو و بارانی وجود دارد
پالتو پیله ای شکل بیضی دارد: شانه های افتاده، در کمر پهن تر و در پایین باریک تر است. طول آن تا زانو می رسد. به طور کلی، چنین لباس هایی از پشم ساخته می شوند و برای استفاده در فصول سرد در نظر گرفته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.