دوخت کفش گیوه کردستان توسط یک دختر 4 ساله کردی

سلنا ساموئلا، ورزشکار New Balance و مربی Peloton می تواند در این کلاسیک نیوبالنس از دویدن به تمرینات قدرتی در یک لحظه بپرد. او می‌گوید: «اگر به جایی می‌روید و تنها برای یک جفت کفش گیوه کردستان جا دارید، باید 1080 باشد.

ساموئلا می‌گوید: Fresh Foam X 1080v12 به من این امکان را می‌دهد که فقط بر روی تمرین مراقبه دویدن تمرکز کنم، زیرا خود کفش آنقدر راحت است که حواس‌تان را از تجربه منحرف نمی‌کند. علاوه بر این، من همیشه به دنبال راه‌هایی برای آگاهی بیشتر از محیط زیست هستم و Fresh Foam X 1080v12 استاندارد برگ سبز New Balance را برآورده می‌کند. رویه کم بافت با 50 درصد یا بیشتر محتوای بازیافتی ساخته شده است و کشش و پشتیبانی را در تمام قسمت های مناسب ارائه می دهد.

Asics Noosa Tri 13 با وزن 6.5 اونس در اصل برای ورزشکاران سه گانه طراحی شده بود، بنابراین جای تعجب نیست که بهترین انتخاب گوئن یورگنسن دارنده مدال طلای المپیک 2016 باشد. او می‌گوید: «من مشکل آشیل داشته‌ام و این کفش پاشنه‌ای نرم دارد. من همچنین دوست دارم که Asics از یک رویکرد طراحی پایدارتر در ایجاد این کفش استفاده کند.

کفش

این کفش ورزشی در کنار وزن کم خود (یک پیروزی برای کسانی که کفش را بسته بندی می کنند)، از فناوری Guidesole این برند با کفی خمیده و ترکیبی سفت جلوی پا استفاده می کند که روی مچ پا و پاها راحت تر است و به دوندگان از هر نوعی کمک می کند تا چابک بمانند. یورگنسن می‌گوید که برای روزهای با سرعت بالا یا آسان عالی است، به‌ویژه زمانی که در یکی از نقاط مورد علاقه‌اش، Harper Lake و Davidson Mesa در لوئیزویل، کلرادو می‌دود.

لوئیزا تاتوم، دونده ماراتن برانکس، که بخشی از گروه دویدن مایل استایل است، می‌گوید: «به‌عنوان یک دونده خیابانی نیویورک، پیاده‌رو می‌تواند روی بدن من – تاندون، ساق پا، باسن ویرانی ایجاد کند. اما از زمانی که آدیداس بوستون 10 را از طریق آدیداس رانرز کشف کردم، همه مشکلات من به دلیل بالشتک بودن کفش و فناوری ساخته شده برای مهاجمان کف وسط به حداقل رسیده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.