شوینده لورالی که رنگ پوست شما را تغییر می دهد

شویندههای زیادی در بازار وجود دارد، اما ما به شما توصیه می کنیم که با توجه به نوع صورت شما کدام مناسب است. اگر پوست معمولی یا مختلط دارید، بهترین شوینده با طراوت با عصاره مورینگا و شوینده لورال و همچنین گل نیلوفر آبی است که عمیقاً انواع ناخالصی ها را برای پوستی کاملا تمیز از بین می برد.

اگر پوست خشک و/یا حساس دارید، ایده آل یک شوینده ملایم است، زیرا به لطف عصاره های طبیعی آن، مانند عصاره مورینگا یا گیلاس، که برای این نوع پوست ایده آل است، ناخالصی ها را تقویت و پاک می کند.

اگر از شوینده های صورت در روتین های زیبایی خود استفاده کنید، متوجه خواهید شد که پوست شما صاف تر و مرطوب تر است! ما به شما اطمینان می دهیم!

شوینده صورت برای پوست های حساس
پوست‌های حساس باید مراقب محصولاتی باشند که بیش از حد پوست را خشک می‌کنند و به دنبال محصولاتی باشند که در نام خود عبارت «آرام‌بخش» یا «مرطوب‌کننده» را دارند. علاوه بر این، افراد دارای پوست حساس باید محصولات بدون الکل را انتخاب کنند، زیرا این محصولات بیشتر برای پوست های چرب و مستعد آکنه توصیه می شود.

شوینده لورال

پاک کننده پوست حساس

قبل از استفاده از هر شوینده، مهم است که پوست را از هرگونه ناخالصی یا اثری از آرایش پاک کنید، به عنوان مثال، پاک کننده ژل آبی Neutrogena® Hydro Boost® یک محلول پاک کننده ملایم مناسب برای پوست های حساس است.

شوینده صورت برای پوست های مستعد آکنه
برای پوست های مستعد آکنه، لوسیون تقویت کننده حاوی اسید سالیسیلیک را انتخاب کنید، یک ماده لایه بردار که سلول های مرده پوست را از بین می برد و پاکسازی منافذ مسدود شده را آسان تر می کند. برای افرادی که پوست مستعد آکنه دارند، متخصصان NEUTROGENA محصولاتی را توصیه می کنند که برچسب غیر کومدوژنیک دارند، به این معنی که هیچ گونه مواد تشکیل دهنده مسدود کننده منافذ را ندارند.
شوینده پوست آکنه ای صورت

همانطور که می بینید، نوع پوست شما در انتخاب شوینده صورت بسیار مهم است، به همین دلیل همیشه باید به دنبال بهترین متخصصان باشید، پوست شما لایق بهترین هاست!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.