فرش ابریشم شکارگاه در فصل تابستان از خود سرما تولید می کند

برخی از الیاف در مکان‌های پرتردد بهتر نگه می‌دارند، در حالی که برخی دیگر لمسی دنج را به اتاق خواب یا لانه می‌دهند. از نایلون گرفته تا پلی استر، در اینجا رایج ترین الیاف فرش ابریشم شکارگاه و مزایا و معایب آنها آورده شده است.

پلی اتیلن ترفتالات (P.E.T.) که بیشتر به عنوان پلی استر شناخته می شود، یک الیاف مصنوعی فرش بادوام و مقرون به صرفه است که قیمت کمتری نسبت به نایلون ها یا پشم های مشابه دارد.

پلی استر به راحتی رنگ های رنگ روشن را حفظ می کند و وضوح رنگ بسیار خوبی را ارائه می دهد که به راحتی محو نمی شود. نسبتاً در برابر لکه مقاوم است اما برای جلوگیری از پوشیدن سریع آن به جاروبرقی مکرر نیاز دارد.

پلی استر بسیار نرم و ایده آل برای اتاق خواب است. در حالی که به اندازه کافی بادوام برای تهیه این لیست است، اما نسبت به سایر مواد مصنوعی مقاومت کمتری در برابر له شدن دارد.

فرش

ارتفاع فیبر خود را در زیر ترافیک یا وزن پا نگه نمی دارد، به این معنی که در زیر مبلمان صاف می ماند. به همین دلیل نسبتاً سریع شروع به نشان دادن سن می کند. ممکن است نخواهید آن را در مناطق شلوغ مانند راهروها یا اتاق نشیمن نصب کنید.

نایلون محبوب ترین و پرمصرف ترین الیاف فرش مصنوعی برای مصارف مسکونی و تجاری، به دلیل مقاومت در برابر لکه های مایع، حشرات، کپک، کپک، ساییدگی و مواد حساسیت زا شناخته شده است. این بادوام ترین گزینه مصنوعی است که هنوز در زیر پا بسیار نرم احساس می شود. یک فرش نایلونی با کیفیت به طور متوسط بین 12 تا 15 سال به شما گرما و نرمی می بخشد.

در حالی که نایلون گرانتر از پلی استر است، انعطاف پذیر است و ارتفاع فیبر خود را در زیر وزن سنگین حفظ می کند و این مزیت مناسب بودن مناسب برای مناطق پرتردد در خانه را به آن می دهد. تمیز کردن این فرش با جاروبرقی منظم و تمیز کردن گاه به گاه می تواند آسان باشد، اما برای حفظ انعطاف پذیری آن باید سالیانه آن را با بخار بخار تمیز کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.