فروش فلفل دلمه ای خشک شده در بازار متوقف شد

فلفل دلمه ای خشک شده بسیار بزرگ است که شروع به رنگ سبز و زرد می کند. فلفل دلمه ای دیواره های ضخیمی دارد و برخی از میوه های رسیده اندکی سبزی خود را حفظ می کنند. این یک واریته ایتالیایی است که محصول زیادی دارد.

زنگ شکلاتی – این رنگ از سبز به رنگ شکلاتی تیره در خارج با گوشت قرمز در داخل تبدیل می شود. آنها نسبت به بسیاری از انواع شیرین تر هستند.

کوپید – فلفل دلمه ای به اندازه میان وعده است که اندازه آنها حدود 2×2 اینچ است. اینها از سبز به قرمز بالغ می شوند و به دلیل اینکه در زمان رسیدن کاملاً شیرین هستند شناخته می شوند. این تنوع توسط johnnyseeds 100% متعلق به کارمندان ایجاد شده است.

لذیذ – این یک نوع نارنجی روشن با اندازه متوسط با دیوارهای ضخیم متوسط است. این رقم در شرایط زیادی رشد می کند و در برابر بیماری مقاوم است. این یکی هم از johnnyseeds است.

فلفل دلمه ای

تاچ داون – این فلفل زودرس است که در 72 روز به بلوغ می رسد و فلفل دلمه ای بزرگ 4×5 اینچی تولید می کند. دارای دیواره های ضخیم و گیاهی مقاوم به بیماری است.

سفید بل – فلفل های متوسط تا بزرگ تولید می کند که به رنگ سفید شفاف رشد می کنند و به رنگ زرد کم رنگ می رسند.

کینگ آرتور – کینگ آرتور یک رقم محبوب است که به بیماری مقاوم است و بازده خوب ثابتی دارد. فلفل ها در 59 روز سبز می شوند و در 79 روز به قرمز می رسند.

جزیره نشین – جزیره نشین با نام آفتاب پرست نیز شناخته می شود زیرا رنگ آن از بنفش به رنگ اسطوخودوس، به زرد/نارنجی تغییر می کند و سپس کاملاً رسیده این فلفل ها قرمز هستند. فلفل ها را می توان در هر مرحله ای چید، بنابراین این یک نوع می تواند بشقاب رنگارنگی به شما بدهد. طعم آن طعمی ملایم/شیرین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.