مبل شاید با افزودن دوباره با آنها بی تفاوتی غیرقابل تصور باشد

کودکان خردسال، در بیشتر موارد، به طور جسورانه علاقه ای به گفتگو ندارند.

هنگام شکستن یخ با کفش بچه گانه یک همراه جدید، آنها از سیاست دوری می کنند، در مورد بازار سهام بحث نمی کنند، آنها از در نظر گرفتن سابقه خانوادگی یا تعطیلات آینده اجتناب می کنند.

با فقدان احترام به سابقه که به طور طبیعی برای افرادی که تازه وارد کره زمین شده اند، آنها حتی قبل از رد و بدل شدن نام  بلافاصله سعی می کنند کاری فیزیکی انجام دهند و زمانی که به طور خاص از آنها الهام گرفته شود، احتمالاً به این سمت می روند.

یکی از افسانه‌ای‌ترین تمرین‌های بدنی: پرش روی مبل.

آن‌ها به نزدیک‌ترین آراد داک می‌روند، شاید با افزودن چند بالشتک، ارتفاع آن را بالا می‌برند، و سپس با یک جهش روی زمین، می‌بینند که چقدر می‌توانند فرود بیایند  و به‌ویژه، چقدر دورتر از هم تیمی‌های جدیدشان.

مبل

اگر وضعیت مساعد باشد، یک کف چوبی خوب صیقلی یا کاشی‌های براق وجود خواهد داشت که امکان لغزش و پاک کردن فواصل گهگاه قابل توجه را فراهم می‌کند.

مبل پریدن این قدرت را دارد ظروف آرکوپال فرانسه که روابط ما با دیگران را متحول کند، زیرا در نهایت، ما با هم احمق بوده ایم.

به جای اینکه حماقت ما (که خیلی سعی می کنیم راز نگه داریم) مانعی برای ارتباط و زمینه ای برای شرم و سرخ شدن باشد، تبدیل به عرصه ای می شود که می توانیم در آن به عنوان یک برابر کامل ملاقات کنیم.

 ما نمی توانیم خوشبختانه بعد از اینکه دیدیم او قبل از جهش چشمانش را خراب می کند یا مشتاقانه بحث می کند که چقدر در اتاق در مقایسه با حریفان خود پریده است، هرگز نمی توانیم کاملاً جدی بگیریم.

به عبارت دیگر، ما نمی توانیم بعد از پریدن مبل سبز هرگز دوباره با آنها بی تفاوتی غیرقابل تصور رفتار کنیم.

 • منابع:
  1. ON SOFA JUMPING

 • تبلیغات: 
  1. عسل می تواند صادرات پول را راحت کند
  2. با مربا توت فرنگی به آرزو هایت برس
  3. منبع نشخوارکنندگان پسته با سمیت تانن مولکولهای زیستی
  4. کیک تهیه شده از توت فرنگی تازه، کیک اسفنجی و خامه فرم گرفته

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.