پودر نبات زعفرانی بیز بخورید تا دچار پوکی استخوان نشوید

قنادی های شیرین تاریخچه ای طولانی دارند و مردم از زمان های قدیم آنها را دوست داشته اند. عشق به خوراکی های شیرین و تکامل آنها به این واقعیت منجر شده است که امروزه انواع مختلفی از پودر نبات زعفرانی بیز داریم.

به طور کلی، آب نبات ها از نظر طعم، بافت و مواد تشکیل دهنده متفاوت هستند. با این حال، آنها یک چیز مشترک دارند: آنها شادی را برای ما به ارمغان می آورند.

انواع پودر نبات تحت تاثیر غلظت شکر و مقدار شکر مصرفی، دمایی که در آن درست می شود، تکنیک، مواد تشکیل دهنده و غیره می باشد. در برخی از انواع شکر به هیچ وجه استفاده نمی شود و با شربت ذرت، عسل و سایر شیرین کننده ها جایگزین می شود.

رایج ترین انواع پودر نبات

پودر نبات سخت که به آن شیرینی آب پز نیز می گویند یکی از رایج ترین انواع پودر نبات در جهان است. تاریخچه این نوع آب نبات به مصر برمی گردد. در مصر، غذاهای شیرین با ترکیبی از عسل، میوه ها و آجیل تهیه می شد. عسل یک عنصر مهم در آب نبات های سخت در یونان نیز بود.

پودر نبات

امروزه پودر نبات های سخت عمدتاً بر پایه شکر هستند. پودر نبات شامل ساکارز، گلوکز یا فروکتوز است. آنها در حین غذا خوردن به آرامی در دهان حل می شوند و حس شیرین و خوشمزه ای ایجاد می کنند. معروف ترین پودر نبات های سخت عبارتند از: گلوله های آتشین اتمی، قطره لیمو، نیشکر نعناع فلفلی، بشکه آبجو ریشه و غیره.

کی از معروف ترین پودر نبات های سفت، بدون شک پودر نبات نعنایی است. آب نبات بخشی از زندگی ما برای نسل ها در حال حاضر بوده است. ما فقط نمی توانیم کریسمس و سال نو را بدون آنها تصور کنیم.

این پودر نبات سخت برای اولین بار در سال 1780 ظاهر شد. آب نبات نعناع فلفلی توسط ادوارت هاس از اتریش اختراع شد. عصاهای نعنایی آب نباتی Spangler واقعاً در اینجا شایسته تاج هستند و می توانند به عنوان یکی از تحسین برانگیزترین انواع پودر نبات در نظر گرفته شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.