کاهش قیمت دفتر برنامه ریزی فانتزی موجب سکته یک فروشنده فرانسوی شد

دفتر برنامه ریزی فانتزی Clairefontaine Wirebound. از نظر تطبیق پذیری، دفتر مارپیچی مورد علاقه من از شرکت فرانسوی Clairefontaine است. قبل از اینکه آنها به طور گسترده در ایالات متحده در دسترس قرار گیرند، هر زمان که به آن سفر می کردم، چمدان های پر از این دفترچه ها را از فرانسه برمی گرداندم، که برای طی یک یا دو سال بین سفرها کافی بود.

این دفتر های مارپیچ در اندازه های A4، A5 و B6 و همچنین در فرمت های تک یا 4 موضوعی موجود هستند. در حالی که من حکم Seyes یا “فرانسوی” را ترجیح می دهم، Clairefontaine نیز نمودار و کاغذ خط دار می سازد. کسانی که به دنبال شبکه نقطه هستند باید با Write Notepads یا Rhodia استفاده کنند.

نوشتن دفترچه یادداشت دفتر های مارپیچ. سال گذشته، Write Notepads نوت‌بوک‌های مارپیچی خود را اصلاح کرد تا کاغذهای مناسب‌تری را در خود جای دهد که یکی از بهترین‌هایی است که من استفاده کرده‌ام.

دفتر

من همچنین از طراحی کم‌رنگ‌تر جلد قدردانی می‌کنم، که نه تنها باعث می‌شود این نوت‌بوک‌های استثنایی در دفتر استفاده شوند، بلکه به شدت شبیه چیزی هستند که در کمد لوازم اداری اواسط قرن می‌بینید و این چیز خوبی است! Write Notepads یک نسخه شبکه نقطه‌ای می‌سازد، و همچنین یک دفترچه یادداشت خط‌دار «Landscape» اضافه کرده است که به خوبی در فضای روی میز زیر صفحه‌کلید جای می‌گیرد.

دفتر های مارپیچی رودیا. در طول سال‌ها، رودیا به‌عنوان توصیه‌ی کاغذی «استاندارد» به‌عنوان «استاندارد» جایگزین Clairefontaine شده است. و این برند چیزهای زیادی برای ارائه دارد: به طور گسترده در دسترس است (اغلب در فروشگاه های لوازم هنری محلی یافت می شود)، نسبتاً ارزان و با کیفیت بالا. شخصا، در حالی که از Rhodia بدم نمی آید، و از پدهای A5 و A4 آنها به طور گسترده استفاده می کنم، کاغذ Clairefontaine و Write Notepads سازگارتر هستند. من عاشق این هستم که رودیا دفتر های مارپیچی را با صفحات ریز سوراخ می سازد که به راحتی جدا می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.