کاهش قیمت ساعت دیواری چوبی دست ساز موجب سکته یک فروشنده زن روسی شد

نوع اتمی ساعت که به صورت مجسمه ای بزرگ در وسط میدان الکساندر پلاتز در برلین، آلمان نمایش داده می شود.
ساعت اتمی دقیق ترین ساعت دیواری چوبی دست ساز در جهان است. آنها از یک نوسانگر کریستال کوارتز برای تشخیص زمان استفاده می کنند با تشخیص تشعشعات الکترومغناطیسی آنها هر 10 میلیون سال فقط یک ثانیه خاموش می شوند.

ساعت‌های اتمی توسط ناسا در ماهواره‌های GPS که به دور سیاره می‌چرخند و اعماق فضا را کاوش می‌کنند، استفاده می‌شود. اما آنها همچنین کاربردهای نزدیک به خانه دارند. آنها در گوشی های هوشمند و شبکه های برق یافت می شوند.

مکانیکی
نمای نزدیک از چرخ دنده ها در یک ساعت مکانیکی ساخته شده از چرخ دنده های فلزی با عقربه های فلزی به رنگ مشکی
ساعت های مکانیکی بسیار رایج هستند. آنها از فنر محکمی برای سنجش گذر زمان استفاده می کنند. فنر انرژی را ذخیره می کند که سپس به طور پیوسته آن را آزاد می کند تا نیرو را به چرخ دنده های مختلف منتقل کند و سپس عقربه ها را حرکت می دهند یا شماره گیری ها را می چرخانند.

ساعت

ساعت های مکانیکی معمولاً هر 24 ساعت یک بار نیاز به سیم پیچی دارند. در غیر این صورت، آنها زمان را به درستی نگه نمی دارند و احتمالاً ممکن است به طور کامل کار نکنند.

ساعت های آونگی
انواع ساعت های پاندولی پدربزرگ روی دیوار اتاق با سفینه عمودی سفید
گوجه فرنگی سیب زمینی

ساعت آونگی یکی از قدیمی ترین انواع آن است. این ساعت‌های با طراحی هوشمندانه که در سال 1600 معرفی شدند، از اصول فیزیک برای نگه‌داشتن زمان استفاده می‌کنند و نیازی به برق ندارند. ساعت‌های آونگی از نشانگرهای عریض با نیروی گرانش برای ردیابی گذر زمان استفاده می‌کنند.

در حالی که ساعت های پلاتین اصلی معمولاً بسیار بزرگ بودند، امروزه می توانید آنها را در اندازه های مختلف از جمله گزینه های جمع و جور پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید که ساعت های آونگی نیاز به مراقبت ویژه دارند. آنها به سیم پیچی منظم نیاز دارند. همچنین، دمای بیش از حد می تواند روی محفظه آنها تأثیر بگذارد که می تواند دقت آنها را کاهش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.