گران ترین الیاف متری برای تشک توسط ثروتمند ترین مرد جهان خریداری شد

انواع مختلفی از مواد کف کننده در بازار وجود دارد، اما یکی از پرکاربردترین فوم ها، فوم کننده HR (با قابلیت ارتجاعی بالا) است. آنها تشک هایی با تراکم بیشتر از 25 کیلوگرم در فوم خود هستند و با سازگاری و استحکام بسیار مشخص می شوند.

تشک های مموری فوم
مهم است بدانید که هیچ الیاف متری برای تشک در بازار وجود ندارد که در هسته خود فقط مواد ویسکوالاستیک داشته باشد، زیرا ماده به اندازه کافی سفت برای تحمل وزن بدن نیست.

ویژگی اصلی تشک های ویسکوالاستیک سازگاری زیاد آنها است که با هر قسمت از بدن سازگار می شوند و احساس فرورفتگی را ایجاد می کنند. این یک ماده حساس به حرارت (حساس به دما) است که به گرمای بدن واکنش نشان می دهد. یعنی هنگامی که بدن روی تشک قرار می گیرد، ماده گرمای بدن را می گیرد و تغییر شکل می دهد تا با بدن سازگار شود.

این نوع تشک معمولا کمی بالاتر از تشک های لاتکس است.

الیاف

تشک های لاتکس
تشک لاتکس مقاومت زیادی در برابر فرو ریختن دارد و به نظر می رسد از نوع تشکی است که باعث سازگاری بیشتر می شود. استحکام آن متوسط/کم است و به طور کلی برای کسانی که نمی توانند تشک های سفت را تحمل کنند و می خواهند استقبال نرمی داشته باشند که فشار روی ماهیچه ها هنگام خواب را از بین ببرد توصیه می شود. از رزین درخت لاستیک به همراه سخت کننده ها و آنتی اکسیدان ها ساخته شده است.

لاتکس به عنوان یک محصول ارگانیک نیاز به تهویه زیادی دارد تا در طول زمان ماندگاری داشته باشد و در برابر رطوبت کپک نزند. این نوع تشک ایده آل برای تخت های مفصلی است.

تشک های الیاف طبیعی
تشک های طبیعی یکی از گزینه هایی هستند که هر کدام با توجه به مزایایی که برای سلامتی و استراحت استفاده کنندگان از آن فراهم می کنند، بیشترین تقاضا را در بازار دارند. تشک هایی هستند که به طور کامل از محصولاتی با منشاء طبیعی مانند پشم، کتان، ابریشم، پنبه و غیره ساخته می شوند. مزیت اصلی آنها این است که ضد حساسیت هستند و بنابراین بسیار سالم تر از تشک های مصنوعی هستند. قیمت آنها معمولاً بالاتر از مواد مصنوعی است، بنابراین برای مقرون به صرفه تر شدن آنها، مواد طبیعی و مصنوعی مانند تشک های لاتکس طبیعی و مصنوعی را با هم مخلوط می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.