گران ترین بالش طبی زست در بازار تهران

به طور خلاصه، می توان گفت که هدف بالش طبی زست بهبود کیفیت خواب و استراحت با کمک به کاهش سفتی بین گردن و شانه ها است. استفاده از این نوع بالش تاثیر مثبتی بر سلامتی دارد که به کاهش سردرد و میگرن کمک می کند.

به یاد داشته باشیم که تفاوت اصلی که بالش گردن رحم را از بالش های معمولی متمایز می کند، حمایتی است که هنگام خوابیدن به پشت و به پهلو از ستون فقرات می کنند.

در نهایت باید گفت که علیرغم اینکه بالش های دهانه رحم برای تسکین علائم گردن درد طراحی شده اند، افرادی که از آن رنج نمی برند می توانند از این نوع بالش بهره مند شوند. خوابیدن در وضعیت مناسب از مشکلاتی که منجر به گردن درد می شود جلوگیری می کند و افراد زیادی هستند که می توانند از آن سود ببرند: کسانی که ایستاده کار می کنند، کسانی که زمان زیادی را جلوی کامپیوتر می گذرانند و غیره.

انواع بالش دهانه رحم
انواع مختلفی از بالش های دهانه رحم وجود دارد. فیبر، پر، لاتکس و ویسکوالاستیک (همچنین با نام انگلیسی آن “مموری فوم” نیز شناخته می شود) وجود دارد.

بالش

بالش-ویسکوالاستیک-آناتومیکال درامپور
بالش گردن فوم مموری آناتومیک دریمپور

هنگام انتخاب بالش دهانه رحم، باید به خاطر داشت که هر فرد متفاوت می خوابد و موقعیت های خواب را ترجیح می دهد. جنس و شکل بالش باید با عادات خواب ما مطابقت داشته باشد.

رایج ترین نوع بالش گردن، بالش هایی با لبه های برآمده و گرد است. این کانتور کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که حمایت کافی ارائه می شود و درد گردن به تدریج تسکین می یابد (و پیشگیری می شود).

کسانی هستند که تهویه یک بالش فیبر یا مقاومت ایجاد شده توسط بالش ویسکوالاستیک را ضروری می دانند. حقیقت این است که ممکن است لازم باشد انواع مختلف بالش گردن را امتحان کنید تا بالش مناسب با نیازهای فردی فرد را پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.